REDUKCE CELULITIDY A TUKOVÝCH ZÁSOB
ULTRAZVUKOVÁ KAVITACE A LPG

Jak kavitace funguje

tukové buňky se v důsledku kavitace zhroutí nebo explodují, jejich obsah je lymfatickým systémem následně transportován do krevního oběhu a vyloučen z těla močí, potem, stolicí

Účinky kavitace s LPG 

Zmírňují celulitidu, nerovnosti po klasické liposukci, redukují nežádoucí tukové polštářky v oblasti břicha, boků, hýždí a stehen.

Díky kavitaci HUBNETE PŘEDNOSTNĚ V OŠETŘENÉ PARTII! Běžně dosahujeme úbytku 1 - 5 cm na objemu ošetřované partie po jednom ošetření.

Kavitace obnovuje pružnost a mladý vzhled pokožky

Předpokladem úspěchu ošetření

je dostatečné zavodnění organismu ošetřované osoby, zdravá játra, ledviny, fungující lymfatický systém a odpovídající výživa.

Před a po zákroku

dva dny před zákrokem a alespoň 10 dnů po dodržujte pitný režim (min. 2l vody za den v min. 8 dávkách), 2 hodiny před kavitací nejezte!

Vhodný je též pohyb, např. dlouhé procházky, pro lepší pohyb lymfy i spotřebování uvolněného tuku. Doporučujeme několik dní omezit tuky i sacharidy ve stravě.

Kontraindikace

Nesmějí být ošetřeny osoby s kovovými kloubními náhradami a silikonovými implantáty v místě aplikace, osoby s dysfunkcí ledvin či jater, těhotné a kojící ženy, osoby s dekompenzovaným diabetem, s kardiostimulátory, poruchou srážlivosti krve a osoby alergické na ultrazvuk, křečové žíly v místě ošetření.

Ceny ošetření:

Podtlaková masáž (LPG) 10 minut 120,- Kč (na přední nebo zadní stranu stehen či hýždě doporučujeme ošetření v délce 20 minut, které je třeba opakovat 1 - 2x týdně)

30min. kavitace + podtlaková masáž    600,-Kč
40min. kavitace + podtlaková drenáž   800,-Kč - ošetření lze provést 1x za 10 - 14 dnů!


Při koupi 2 stejných ošetření sleva 10%, při koupi 4 stejných ošetření sleva 25%
Vynecháním podtlakové drenáže nevzniká nárok na slevu!
Při ošetření břicha či boků si vezměte tílko nebo triko bez ozdob, při ošetření hýždí nebo nohou si vezměte silonky (nutné pro LPG!)